Delikan CD Salmon and potatoes 15 kg

Neohodnoceno
Značka: DELIKAN
886 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Superprémiové krmivo s lososovým masem a bramborami, vhodné pro psy středních a velkých plemen s normální až nízkou aktivitou. Neobsahuje pšenici ani sóju. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním i pro psy s nadváhou. Poměr bílkovin a tuků 24/11 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použité suroviny vytváří krmivo, které splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitní nutričně a dieteticky plnohodnotné krmivo s velmi vysokou stravitelnosti a velmi nízkým rizikem alergie. Jedná se o krmivo vhodné pro všechny kategorie dospělých psů i pro psy obézní případně psy v rekonvalescenci. Složka bílkovin je zabezpečena lososovou rybí surovinou a glycidová složka bramborovým škrobem. Nenasycen mastné kyseliny (Omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru. Obsah makro i mikroprvků plně pokrývá potřebu dospělého psa. Množství a podíl vitaminů plně zabezpečuje potřebné množství. Vyšší obsah vitamínu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zabezpečena správná regenerace kostní a chrupavkové tkáně, včetně dobrého hojení ran. Společně s vitamínem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které upravují pozitivně střevní mikroflóru. V krmivu jsou navíc protilátky IGY vázané na vaječnou hmotu, které blokují nežádoucí množení a následnou distribuci v organismu psů řady patogenních virů (parvovirus, rota a corona virus) a dalších potenciálně nebezpečných bakterii.

Analytické složky: hrubý protein 24 %, hrubý tuk 11 %, anorganické látky 4,6 %, hrubá vláknina 2,9 %.

Nutriční složeni: vitamin A (3a672a) 14 200 m.j./kg, vitamin D3 (3a671) 1 400 m.j./kg, vitamin E (3a700) 124 mg/kg, Fe (Siran železnaty monohydrat) 150 mg/kg, I (Jodid draselny) 0,7 mg/kg, Cu (Siran měďnaty pentahydrat) 13 mg/kg, Mn (Oxid manganaty) 65 mg/kg, Zn (Oxid zinečnaty) 125 mg/kg, Se (Seleničitan sodny E8) 0,35 mg/kg

Složeni: maso a produkty živočišného původu 31 % (dehydrované drůbeži maso, dehydrované rybí maso, dehydrovaná drůbeží játra, lososový extrakt,), sušené brambory, obiloviny (rýže, kukuřice) vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný gluten, cukrovarské řízky,) tuky a oleje (drůbeži tuk, lososový olej), kvasnice, Yucca Shidigera, minerální látky a vitamíny. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva.

Způsob krmeni: viz Dávkovací tabulka. Možno krmit suchým i mírně zvlhčeným krmivem. Pes musí mít stálý přísun dostatečného množství vody k piti.

Dávkování:

 Hmotnost psa 

 Doporučená dávka (gramy/den) 

1 –  10 kg

25 - 160 g

10 - 20 kg

160 - 250 g

20 - 30 kg

250 - 330 g

30 - 40 kg

330 - 460 g

40 - 50 kg

460 - 510 g

 

Skladovaní: Skladujte v suchu a v chladu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Delikan
Záruka: dle data spotřeby
Velikost psa: Střední plemeno, Velké plemeno, Obří plemeno
Věk Psa: Dospělý
Aktivita psa: Nízká aktivita, Normální aktivita
Účel použití: Na zhubnutí, Citlivé zažívání, Lesklá srst, Zdravá kůže, Mlsný pes, Dietní, Letní krmivo
Hmotnost: 15 kg