Ewalia – extrakt pro koně Játra a ledviny 1 l (Liver Kidney care, Leber-Nierensaft)

Neohodnoceno
Značka: EWALIA
439 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Doplňkové krmivo pro koně na podporu celkové pohody, podporu funkcí a zdraví jater a ledvin v náročných obdobích (například během línání). Zdravá játra a ledviny podporují zdravý metabolismus a stimulují vlastní detoxikační procesy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro koně na podporu celkové pohody, podporu funkcí a zdraví jater a ledvin v náročných obdobích (například během línání). Zdravá játra a ledviny podporují zdravý metabolismus a stimulují vlastní detoxikační procesy.

  • Vyvážené složení směsi bylin v tekuté formě bez chemické konzervace, aditiv a přidaného cukru.
  • Použití bylin ve farmaceutické kvalitě.
  • Citlivé zpracování přizpůsobené každé bylinné směsi.
  • Vysoká biologická dostupnost účinných látek z bylin ve výluhu.
  • Snadné dávkování.Unikátní receptura a vyvážená bylinná směs je založena na tradičních znalostech a vyvinutá týmem odborníků na základě aktuálních vědeckých poznatků s vynikající zpětnou vazbou od zákazníků.

Byliny jsou používány v inovativní formě čistých bylinných směsí v kapalné podobě bez přísad. U standardních komerčních směsí sušených bylin se je využití bylin omezeno na poměrně krátký proces trávení. To vede ke ztrátě základních účinných látek. Naproti tomu jsou rozpustné složky bylinných výluhů EWALIA absorbovány přímo a mohou poskytnout okamžitý účinek a využívat veškeré účinné látky z bylin.

Složení: voda, plody ostropestřece mariánského, listy břízy, kopřiva, listy smetanky, kořen smetanky, extrakt z hroznových jader.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám nedovolují informovat o účincích bylin na organismus, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, ačkoliv se byliny používají stovky let a pomohly miliónům zvířat a lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Povolená Zdravotní tvrzení týkající se léčivých rostlin v extraktu, ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold seznam): 

Ostropestřec mariánský plod: přirozená obranyschopnost – odolnost, normální trávení a funkce jater, pročištění, antioxidant, normální hladina cukru v krvi, normální činnost srdce.
Listy břízy: normální trávení a detoxikace, normální funkce močových cest – ledviny, normální stav kloubů
Kopřiva: celkový stav organismu, normální činnost ledvin – vylučování, normální funkce močových cest a prostaty, vylučování – pročištění těla, normální činnost gastrointestinálního traktu - pohyb střev – mikroflóra, normální činnost kardiovaskulárního systému, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, obsahuje minerály, železo.
Listy smetanky lékařské: normální trávení - normální funkce jater, stimulace, normální funkce močové soustavy, antioxidant, normální činnost žaludku a jater, vylučování - pročištění těla.
Kořen smetanky lékařské: normální trávení, prebiotikum.
Extrakt z hroznových jader: antioxidant, Normální činnost kardiovaskulárního systému  - krevní tlak, Normální stav pokožky – antioxidant.
 
Analytické složky: vlhkost 99 %, celkové proteiny <0,5 %, celkový tuk <0,4 %, anorganické látky <0,6 %, hrubá vláknina <0,5 %.

Doporučené dávkování: kůň 500 kg
Běžná dávka: 70 ml dvakrát denně po dobu 3 týdnů
Intenzivní dávka: 70 ml dvakrát denně po dobu 6 týdnů

U citlivých koni dávku navyšujte postupně.

Doporučená karenční lhůta při krmení dle pravidel FEI: 2 dny.

Doporučení: k dosažení optimálního účinku by mělo být podávání sirupu prováděno po dobu 3 týdnů.

Skladujte v chladu a temnu. Po otevření rychle spotřebujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÉ EXTRAKTY
Záruka: dle data spotřeby
Položka byla vyprodána…