Ewalia – extrakt pro koně Nervy II (Nerve Care, Nervensaft II) Ewalia – extrakt pro koně Nervy II

Neohodnoceno
Značka: EWALIA
439 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Doplňkové krmivo pro koně na podporu celkové pohody, podporu schopnosti adaptace na mimořádné situace (návštěva veterináře, kováře, Silvestr, soutěže.) Doporučuje se pro úzkostné, nervózní a stresované koně na podporu schopnosti soustředit se náročných situacích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro koně na podporu celkové pohody, podporu schopnosti adaptace na mimořádné situace (návštěva veterináře, kováře, Silvestr, soutěže.) Doporučuje se pro úzkostné, nervózní a stresované koně na podporu schopnosti soustředit se náročných situacích.

  • Vyvážené složení směsi bylin v tekuté formě bez chemické konzervace, aditiv a přidaného cukru.
  • Použití bylin ve farmaceutické kvalitě.
  • Citlivé zpracování přizpůsobené každé bylinné směsi.
  • Vysoká biologická dostupnost účinných látek z bylin ve výluhu.
  • Snadné dávkování.

Unikátní receptura a vyvážená bylinná směs je založena na tradičních znalostech a vyvinutá týmem odborníků na základě aktuálních vědeckých poznatků s vynikající zpětnou vazbou od zákazníků.
Byliny jsou používány v inovativní formě čistých bylinných směsí v kapalné podobě bez přísad. U standardních komerčních směsí sušených bylin se je využití bylin omezeno na poměrně krátký proces trávení. To vede ke ztrátě základních účinných látek. Naproti tomu jsou rozpustné složky bylinných výluhů EWALIA absorbovány přímo a mohou poskytnout okamžitý účinek a využívat veškeré účinné látky z bylin.

Složení: voda, meduňka, levandule, mochna husí, hořčík, esenciální aminokyseliny, extrakt z hroznových jader.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám nedovolují informovat o účincích bylin na organismus, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, ačkoliv se byliny používají stovky let a pomohly miliónům zvířat a lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Povolená Zdravotní tvrzení týkající se léčivých rostlin v extraktu, ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold seznam): 

Meduňka: emoční komfort – stres mentální zdraví – relaxace, zdravý spánek – stres, duševní pohoda – relaxace, relaxační účinek – usínání, normální funkce dýchacího systému, normální trávení, normální činnost srdce, antioxidant, kognitivní a duševní zdraví, normální činnost oběhové soustavy, hormonální rovnováha,normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, normální funkce dýchacího systému.
Levandule: duševní pohoda – relaxace, normální funkce  močových cest a ledvin, normální trávení a činnost jater – relaxace, normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, normální činnost srdce, zdravý spánek – stres, normální trávení - relaxace, spánek, duševní pohoda – relaxace.
Mochna husí: přirozená obranyschopnost - imunitní systém, normální činnost gastrointestinálního traktu - pohyb střev – mikroflóra.
Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
Extrakt z hroznových jader: antioxidant, normální činnost kardiovaskulárního systému  - krevní tlak, normální stav pokožky – antioxidant.

Analytické složky: vlhkost 98 %, hrubý protein <0,5 %, hrubý tuk <0,4 %, anorganické látky <0,6 %, hrubá vláknina <0,5 %.

Doporučené dávkování: kůň 500 kg 
Běžné dávkování: 40 ml dvakrát denně 
Intenzivní dávka: 2 - 3 násobek dávky po dobu nejméně 10 dnů. V případě úlevy od akutních potíží snižte dávkování na preventivní dávku. U citlivých koni dávku navyšujte postupně.

Doporučení: plné účinky se dostavují po 1 – 2 týdnech podávání. K dosažení optimálního účinku by měl být extrakt podáván delší časové období, po dobu 3 – 8 týdnů.

Skladujte v chladu a temnu. Po otevření rychle spotřebujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÉ EXTRAKTY
Záruka: dle data spotřeby