Ewalia - extrakt pro koně Dýchací cesty 1 l (Halswohlsaft)

Neohodnoceno
Značka: EWALIA
474 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Doplňkové krmivo pro koně na podporu dobrého zdravotního stavu a vitality v souvislosti s infekcemi, alergiemi, chronickými problémy. Doporučuje se při problémech dýchacího aparátu způsobených výživou nebo způsobem ustájení.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro koně na podporu dobrého zdravotního stavu a vitality v souvislosti s infekcemi, alergiemi, chronickými problémy. Doporučuje se při problémech dýchacího aparátu způsobených výživou nebo způsobem ustájení.         

  • Vyvážené složení směsi bylin v tekuté formě bez chemické konzervace, aditiv a přidaného cukru.
  • Použití bylin ve farmaceutické kvalitě.
  • Citlivé zpracování přizpůsobené každé bylinné směsi.
  • Vysoká biologická dostupnost účinných látek z bylin ve výluhu.
  • Snadné dávkování.

Unikátní receptura a vyvážená bylinná směs je založena na tradičních znalostech a vyvinutá týmem odborníků na základě aktuálních vědeckých poznatků s vynikající zpětnou vazbou od zákazníků.
Byliny jsou používány v inovativní formě čistých bylinných směsí v kapalné podobě bez přísad. U standardních komerčních směsí sušených bylin se je využití bylin omezeno na poměrně krátký proces trávení. To vede ke ztrátě základních účinných látek. Naproti tomu jsou rozpustné složky bylinných výluhů EWALIA absorbovány přímo a mohou poskytnout okamžitý účinek a využívat veškeré účinné látky z bylin.

Složení: voda, tymián, kopřiva, proskurník lékařský, šalvěj, fenykl, heřmánek, lékořice, anýz, eukalyptus, med, extrakt z hroznových jader.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám nedovolují informovat o účincích bylin na organismus, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, ačkoliv se byliny používají stovky let a pomohly miliónům zvířat a lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Povolená Zdravotní tvrzení týkající se léčivých rostlin v extraktu, ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold seznam): 

Tymián: normální funkce dýchacího systému, normální činnost jater, vylučování-pročištění, antioxidant, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, antibakteriální aktivita, normální činnost gastrointestinálního traktu a střev.
Kopřiva: normální funkce dýchacího systému, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, vitalita – energie, vylučování – pročištění těla, normální stav pokožky, normální činnost gastrointestinálního traktu - pohyb střev – mikroflóra, celkový stav organismu.
Proskurník lékařský: normální funkce dýchacího systému, normální trávení a činnost střev, antibakteriální aktivita.
Šalvěj: normální funkce dýchacího systému, normální činnost srdce, vylučování – pročištění.
Fenykl - normální funkce dýchacího systému, sekrece hlenu, imunitní systém – antioxidant, chuť k jídlu, trávení & vylučování.
Heřmánek: normální funkce dýchacího systému, uvolnění dýchacích cest s rýmou, duševní pohoda – relaxace, normální stav pokožky, antioxidant, přirozená obranyschopnost - imunitní systém.
Lékořice kořen: normální funkce dýchacího systému, normální stav pokožky, normální činnost kardiovaskulárního systému, energie, imunitní systém – antioxidant.
Anýz: normální funkce dýchacího systému, normální funkce střevního traktu.
Eukalyptus: normální funkce dýchacího systému.
Extrakt z hroznových jader: antioxidant, normální činnost kardiovaskulárního systému – krevní tlak, normální stav pokožky – antioxidant.

Doporučené dávkování: kůň 500 kg 
Běžné dávkování: 40 ml dvakrát denně 
Zvýšená dávka: 2 - 3 násobek dávky po dobu nejméně 10 dnů. V případě úlevy od potíží snižte dávkování na běžnou dávku. U citlivých koni dávku navyšujte postupně.

Doporučená karenční lhůta při krmení dle pravidel FEI: 2 dny.

Doporučení: plné účinky se dostavují po 1 – 2 týdnech podávání. K dosažení optimálního účinku by měl být extrakt podáván delší časové období, po dobu 3 – 8 týdnů.

Skladujte v chladu a temnu. Po otevření rychle spotřebujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÉ EXTRAKTY
Záruka: dle data spotřeby
Položka byla vyprodána…