Ewalia - extrakt pro koně Hormonální rovnováha 1 l (Balance, Balancesaft)

Neohodnoceno
Značka: EWALIA
439 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Doplňkové krmivo pro koně na podporu celkové pohody a stabilizaci přirozených hormonálních hladin klisen a hřebců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro koně na podporu celkové pohody a stabilizaci přirozených hormonálních hladin klisen a hřebců.

  • Vyvážené složení směsi bylin v tekuté formě bez chemické konzervace, aditiv a přidaného cukru.
  • Použití bylin ve farmaceutické kvalitě.
  • Citlivé zpracování přizpůsobené každé bylinné směsi.
  • Vysoká biologická dostupnost účinných látek z bylin ve výluhu.
  • Snadné dávkování.

Unikátní receptura a vyvážená bylinná směs je založena na tradičních znalostech a vyvinutá týmem odborníků na základě aktuálních vědeckých poznatků s vynikající zpětnou vazbou od zákazníků.
Byliny jsou používány v inovativní formě čistých bylinných směsí v kapalné podobě bez přísad. U standardních komerčních směsí sušených bylin se je využití bylin omezeno na poměrně krátký proces trávení. To vede ke ztrátě základních účinných látek. Naproti tomu jsou rozpustné složky bylinných výluhů EWALIA absorbovány přímo a mohou poskytnout okamžitý účinek a využívat veškeré účinné látky z bylin.

Složení: voda, drmek obecný, damiána (pastala rozprostřená), chmel, meduňka, listy maliníku, extrakt z hroznových semen.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám nedovolují informovat o účincích bylin na organismus, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, ačkoliv se byliny používají stovky let a pomohly miliónům zvířat a lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Povolená Zdravotní tvrzení týkající se léčivých rostlin v extraktu, ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold seznam): 

Drmek obecný: antioxidant, kognitivní funkce, normální činnost kloubů, (před) menstruační & menopauzální komfort.
Damiána (pastala rozprostřená): duševní a kognitivní činnost, normální hladina cukru v krvi, duševní pohoda – stres, pomáhá udržovat dobré sexuální vztahy.
Chmel: antioxidant, menopauzální komfort, normální činnost nervové soustavy, normální trávení, normální hladina cholesterolu v krvi, uklidňující účinek.
Meduňka: normální funkce dýchacího systému, normální trávení, normální činnost srdce a oběhové soustavy, emoční komfort – stres, zdravý spánek – stres, duševní pohoda: relaxace, antioxidant, normální činnost štítné žlázy, normální trávení, mentální zdraví – relaxace, normální funkce dýchacího systému, kognitivní a duševní zdraví, pozitivní nálada - relaxace – spánek, hormonální rovnováha.
Listy maliníku: normální činnost gastrointestinálního traktu a střev, normální trávení.
Extrakt z hroznových jader: antioxidant, normální činnost kardiovaskulárního systému – krevní tlak, normální stav pokožky – antioxidant.

Analytické složky: vlhkost 98 %, hrubý protein 0,5 %, hrubý tuk 0,4, anorganické látky 0,6 %, hrubá vláknina 0,5 %.

Doporučené dávkování: kůň 500 kg
Běžné dávkování: 40 ml dvakrát denně 
Zvýšená dávka: 2 - 3 násobek dávky po dobu nejméně 10 dnů. V případě úlevy od akutních potíží snižte dávkování na preventivní dávku. U citlivých koni dávku navyšujte postupně.

Doporučená karenční lhůta při krmení dle pravidel FEI: 2 dny.

Doporučení: plné účinky se dostavují po 1 – 2 týdnech podávání. K dosažení optimálního účinku by měl být sirup podáván delší časové období, po dobu 3 – 8 týdnů.

Skladujte v chladu a temnu. Po otevření rychle spotřebujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÉ EXTRAKTY
Záruka: dle data spotřeby