Ewalia - extrakt pro psy Dýchací cesty 0,5 l (Airway Respiratory, Halswohlsaft)

Neohodnoceno
Značka: EWALIA
399 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Doplňkové krmivo pro psy a ostatní domácí mazlíčky na podporu dobrého zdravotního stavu a vitality v souvislosti s infekcemi, alergiemi, chronickými problémy. Doporučuje se při problémech dýchacího aparátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro psy a ostatní domácí mazlíčky na podporu dobrého zdravotního stavu a vitality v souvislosti s infekcemi, alergiemi, chronickými problémy. Doporučuje se při problémech dýchacího aparátu.

  • Vyvážené složení směsi bylin v tekuté formě bez chemické konzervace, aditiv a přidaného cukru.
  • Použití bylin ve farmaceutické kvalitě.
  • Citlivé zpracování přizpůsobené každé bylinné směsi.
  • Vysoká biologická dostupnost účinných látek z bylin ve výluhu.
  • Snadné dávkování.

Unikátní receptura a vyvážená bylinná směs je založena na tradičních znalostech a vyvinutá týmem odborníků na základě aktuálních vědeckých poznatků s vynikající zpětnou vazbou od zákazníků.
Byliny jsou používány v inovativní formě čistých bylinných směsí v kapalné podobě bez přísad. U standardních komerčních směsí sušených bylin se je využití bylin omezeno na poměrně krátký proces trávení. To vede ke ztrátě základních účinných látek. Naproti tomu jsou rozpustné složky bylinných výluhů EWALIA absorbovány přímo a mohou poskytnout okamžitý účinek a využívat veškeré účinné látky z bylin.

Složení: voda, proskurník lékařský, kořen lékořice, tymián, fenykl, jitrocel kopinatý, šalvěj, eukalyptus, anýz, med, extrakt z červené řepy.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám nedovolují informovat o účincích bylin na organismus, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, ačkoliv se byliny používají stovky let a pomohly miliónům zvířat a lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Povolená Zdravotní tvrzení týkající se léčivých rostlin v extraktu, ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold seznam): 

Proskurník lékařský: normální funkce dýchacího systému, normální trávení a činnost střev, antibakteriální aktivita.
Lékořice kořen: normální funkce dýchacího systému, normální stav pokožky, normální činnost kardiovaskulárního systému, energie, imunitní systém – antioxidant.
Tymián: normální funkce dýchacího systému, normální činnost jater, vylučování-pročištění, antioxidant, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, antibakteriální aktivita, normální činnost gastrointestinálního traktu a střev.
Fenykl: normální funkce dýchacího systému, sekrece hlenu, imunitní systém – antioxidant, chuť k jídlu, trávení & vylučování.
Jitrocel kopinatý: normální funkce dýchacího systému, normální trávení, vylučování – pročištění, antioxidant, normální stav kloubů, normální funkce střevního traktu – mikroflora.
Šalvěj: normální funkce dýchacího systému, normální činnost srdce, vylučování – pročištění.
Eukalyptus: normální funkce dýchacího systému.
Anýz: normální funkce dýchacího systému, normální funkce střevního traktu.

Analytické složky: vlhkost 98 %, hrubý protein 0,5 %, hrubý tuk 0,4, anorganické látky 0,6 %, hrubá vláknina 0,5 %, sodík 0,004 %.

Doporučené dávkování: podle váhy zvířete 
Běžná dávka: jednou denně:
do 5 kg živé váhy: 10 ml
do 20 kg: 30 ml
více než 20 kg: 40 ml.

Zvýšená dávka: dvakrát až třikrát denně výše uvedená dávka. K dosažení optimálního účinku by měl být extrakt podáván delší časové období, minimálně po dobu 3 týdnů.

Doporučení: U citlivých zvířat dávku navyšujte postupně.

Skladujte v chladu a temnu. Po otevření rychle spotřebujte.