Ewalia - extrakt pro psy Imunita 0,5 l (Immunevitality, Immunvitalsaft)

Neohodnoceno
Značka: EWALIA
369 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Doplňkové krmivo pro psy a ostatní domácí mazlíčky - přispívá k celkové pohodě a může mít pozitivní vliv na celkovou vitalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro psy, hlodavce a jiná domácí zvířata - přispívá k celkové pohodě a může mít pozitivní vliv na celkovou vitalitu.

  • Vyvážené složení směsi bylin v tekuté formě bez chemické konzervace, aditiv a přidaného cukru.
  • Použití bylin ve farmaceutické kvalitě.
  • Citlivé zpracování přizpůsobené každé bylinné směsi.
  • Vysoká biologická dostupnost účinných látek z bylin ve výluhu.
  • Snadné dávkování.

Unikátní receptura a vyvážená bylinná směs je založena na tradičních znalostech a vyvinutá týmem odborníků na základě aktuálních vědeckých poznatků s vynikající zpětnou vazbou od zákazníků.
Byliny jsou používány v inovativní formě čistých bylinných směsí v kapalné podobě bez přísad. U standardních komerčních směsí sušených bylin je využití bylin omezeno na poměrně krátký proces trávení. To vede ke ztrátě základních účinných látek. Naproti tomu jsou rozpustné složky bylinných výluhů EWALIA absorbovány přímo a mohou poskytnout okamžitý účinek a využívat veškeré účinné látky z bylin.

Složení: voda, rakytník, plod růže šípkové, echinacea, kořen eleuterokoku, hloh, kopřiva, extrakt z červené řepy.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám nedovolují informovat o účincích bylin na organismus, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, ačkoliv se byliny používají stovky let a pomohly miliónům zvířat a lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Povolená Zdravotní tvrzení týkající se léčivých rostlin v extraktu, ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold seznam): 

Plod rakytníku: přirozená obranyschopnost - imunitní systém, energie - tonus – únava, antioxidant, normální stav pokožky, normální činnost kardiovaskulárního systému.
Plod šípkové růže: přirozená obranyschopnost - imunitní systém, odolnost, antioxidant, celkový stav organismu, normální činnost močového měchýře a ledvin, normální trávení, normální funkce dýchacího systému.
Echinacea: přirozená obranyschopnost - imunitní systém, normální funkce dolních močových cest, imunitní systém – antioxidant, normální funkce dýchacího systému.
Eleuterokok: přirozená obranyschopnost - imunitní systém, adaptogen, fyzické a duševní zdraví/zotavení, kognitivní a duševní výkonnost, imunita – antioxidant, relaxace - dobrá nálada, krevní oběh, krevní tlak, normální hladina cukru v krvi, normální dýchání, relaxace - dobrá nálada.
Hloh obecný: normální funkce nervové a oběhové soustavy, relaxační účinek - napomáhá usínání, Normální činnost srdce -  transport kyslíku  - oběh.
Kopřiva: přirozená obranyschopnost - imunitní systém, celkový stav organismu, normální funkce močových cest a prostaty, normální činnost kardiovaskulárního systému, cévní soustavy, ledvin, gastrointestinálního traktu - pohyb střev – mikroflóra, normální činnost ledvin – vylučování, normální funkce dýchacího systému, normální stav kůže, lupy, hojení ran.

Analytické složky: vlhkost 98 %, hrubý protein 0,5 %, hrubý tuk 0,4, anorganické látky 0,6 %, hrubá vláknina 0,5 %, sodík 0,004 %.

Doporučené dávkování: podle váhy zvířete 
Běžná dávka: jednou denně:
do 5 kg živé váhy: 10 ml
do 20 kg: 30 ml
více než 20 kg: 40 ml.

Zvýšená dávka: dvakrát až třikrát denně výše uvedená dávka. K dosažení optimálního účinku by měl být extrakt podáván delší časové období, minimálně po dobu 3 týdnů.

Doporučení: U citlivých zvířat dávku navyšujte postupně.

Skladujte v chladu a temnu. Po otevření rychle spotřebujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÉ EXTRAKTY EWALIA
Záruka: dle data spotřeby