Ewalia - extrakt pro psy Pohybový aparát 0,5 l (Movement, Bewegungssaft)

Neohodnoceno
Značka: EWALIA
369 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Doplňkové krmivo pro psy a ostatní domácí mazlíčky na podporu celkové pohody, podporu a údržbu fyziologických funkcí pohybového aparátu – kloubů, šlach a vazů. Doporučuje se v případě náhlých i dlouhodobých problémů se šlachami a klouby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro psy a ostatní domácí mazlíčky na podporu celkové pohody, podporu a údržbu fyziologických funkcí pohybového aparátu – kloubů, šlach a vazů. Doporučuje se v případě náhlých i dlouhodobých problémů se šlachami a klouby.

  • Vyvážené složení směsi bylin v tekuté formě bez chemické konzervace, aditiv a přidaného cukru.
  • Použití bylin ve farmaceutické kvalitě.
  • Citlivé zpracování přizpůsobené každé bylinné směsi.
  • Vysoká biologická dostupnost účinných látek z bylin ve výluhu.
  • Snadné dávkování.

Unikátní receptura a vyvážená bylinná směs je založena na tradičních znalostech a vyvinutá týmem odborníků na základě aktuálních vědeckých poznatků s vynikající zpětnou vazbou od zákazníků.
Byliny jsou používány v inovativní formě čistých bylinných směsí v kapalné podobě bez přísad. U standardních komerčních směsí sušených bylin je využití bylin omezeno na poměrně krátký proces trávení. To vede ke ztrátě základních účinných látek. Naproti tomu jsou rozpustné složky bylinných výluhů EWALIA absorbovány přímo a mohou poskytnout okamžitý účinek a využívat veškeré účinné látky z bylin.

Složení: voda, nať konopice bledožluté, harpagofyt, vrbová kůra, ginkgo, hroznová semínka, rozmarýn, smetanka lékařská, extrakt z červené řepy.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám nedovolují informovat o účincích bylin na organismus, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, ačkoliv se byliny používají stovky let a pomohly miliónům zvířat a lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Povolená Zdravotní tvrzení týkající se léčivých rostlin v extraktu, ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold seznam): 

Nať konopice bledožluté: normální funkce dýchacího systému.
Harpagofyt: normální stav kloubů.
Vrbová kůra: normální stav kloubů.
Ginko: mikrocirkulace krevního systému, antioxidant, oběhový systém.
Hroznová semena: normální funkce oběhové soustavy – antioxidant.
Rozmarýn: normální stav kloubů, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, vylučování - pročištění těla.
List smetanky lékařské: antioxidant, vylučování - pročištění těla.

Analytické složky: vlhkost 98 %, hrubý protein 0,5 %, hrubý tuk 0,4, anorganické látky 0,6 %, hrubá vláknina 0,5 %, sodík 0,004 %.

Doporučené dávkování: podle váhy zvířete 
Běžná dávka: jednou denně:
do 5 kg živé váhy: 10 ml
do 20 kg: 30 ml
více než 20 kg: 40 ml.

Zvýšená dávka: dvakrát až třikrát denně výše uvedená dávka. K dosažení optimálního účinku by měl být extrakt podáván delší časové období, minimálně po dobu 3 týdnů.

Doporučení: U citlivých zvířat dávku navyšujte postupně.

Skladujte v chladu a temnu. Před použitím dobře protřepejte, po otevření rychle spotřebujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÉ EXTRAKTY EWALIA
Záruka: dle data spotřeby
Položka byla vyprodána…