Ewalia - extrakt pro psy Rio Grande 0,5 l

Neohodnoceno
Značka: EWALIA
399 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Doplňkové krmivo pro psy a další domácí mazlíčky na podporu celkové pohody a podporu udržení a stabilizace přirozených hormonálních funkcí a metabolických procesů, obzvláště u starších zvířat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro psy a ostatní domácí mazlíčky na podporu celkové pohody a podporu udržení a stabilizace přirozených hormonálních funkcí a metabolických procesů, obzvláště u starších zvířat.

  • Vyvážené složení směsi bylin v tekuté formě bez chemické konzervace, aditiv a přidaného cukru.
  • Použití bylin ve farmaceutické kvalitě.
  • Citlivé zpracování přizpůsobené každé bylinné směsi.
  • Vysoká biologická dostupnost účinných látek z bylin ve výluhu.
  • Snadné dávkování.

Unikátní receptura a vyvážená bylinná směs je založena na tradičních znalostech a vyvinutá týmem odborníků na základě aktuálních vědeckých poznatků s vynikající zpětnou vazbou od zákazníků.
Byliny jsou používány v inovativní formě čistých bylinných směsí v kapalné podobě bez přísad. U standardních komerčních směsí sušených bylin je využití bylin omezeno na poměrně krátký proces trávení. To vede ke ztrátě základních účinných látek. Naproti tomu jsou rozpustné složky bylinných výluhů EWALIA absorbovány přímo a mohou poskytnout okamžitý účinek a využívat veškeré účinné látky z bylin.

Složení: voda, drmek obecný, damiána, plody ostropestřce, kořen eleuterokoku, kopřiva, šípek, listy borůvky, petržel, římský kmín, hloh, skořice, extrakt z červené řepy.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám nedovolují informovat o účincích bylin na organismus, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, ačkoliv se byliny používají stovky let a pomohly miliónům zvířat a lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Povolená Zdravotní tvrzení týkající se léčivých rostlin v extraktu, ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold seznam): 

Drmek obecný: antioxidant, kognitivní funkce, normální činnost kloubů, (před) menstruační & menopauzální komfort.
Damiána (pastala rozprostřená): duševní a kognitivní činnost, normální hladina cukru v krvi, duševní pohoda – stres, pomáhá udržovat dobré sexuální vztahy.
Ostropestřec mariánský plod: přirozená obranyschopnost – odolnost, normální trávení a funkce jater, pročištění, antioxidant, normální hladina cukru v krvi, normální činnost srdce.
Eleuterokok: přirozená obranyschopnost - imunitní systém, adaptogen, fyzické a duševní zdraví/zotavení, kognitivní a duševní výkonnost, imunita – antioxidant, relaxace - dobrá nálada, krevní oběh, krevní tlak, normální hladina cukru v krvi, normální dýchání, relaxace - dobrá nálada.
Kopřiva: normální funkce močových cest a prostaty, dýchacího systému, vylučování – pročištění těla, normální činnost kardiovaskulárního systému, gastrointestinálního traktu - pohyb střev – mikroflóra, normální stav pokožky, celkový stav organismu, normální činnost ledvin – vylučování, osvěžení těla, vitalita – energie, Normální stav kloubů, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, obsahuje minerály, železo, normální stav kůže, lupy, hojení ran.
Plod růže šípkové: antioxidant, mentální zdraví-relaxace,tTonizující tělo a mysl, normální stav organizmu, přirozená obranyschopnost - odolnost, normální stav pokožky, hojení ran.
Listy borůvky: trávení – střevní tranzit, normální hladina glukózy v krvi, antioxidant,
Petržel kořen: normální funkce močových cest - ledviny a močový měchýř, normální funkce ledvin.
Černucha (římský kmín): normální trávení.
Hloh: normální funkce nervové a oběhové soustavy, normální činnost srdce - transport kyslíku  - oběh, normální činnost srdce  / cévní systém, relaxace.
Skořice kůra: normální funkce dýchacího systému, normální trávení

Analytické složky: vlhkost 98 %, hrubý protein 0,5 %, hrubý tuk 0,4, anorganické látky 0,6 %, hrubá vláknina 0,5 %, sodík 0,004 %.

Doporučené dávkování: podle váhy zvířete 
Běžná dávka: jednou denně:
do 5 kg živé váhy: 10 ml
do 20 kg: 30 ml
více než 20 kg: 40 ml.

Zvýšená dávka: dvakrát až třikrát denně výše uvedená dávka. K dosažení optimálního účinku by měl být extrakt podáván delší časové období, minimálně po dobu 3 týdnů.

Doporučení: U citlivých zvířat dávku navyšujte postupně.

Skladujte v chladu a temnu. Po otevření rychle spotřebujte.