Ewalia - extrakt pro psy Srdce a krevní oběh 0,5 l (Heart & Circulation Herz-Kreislaufsaft))

Neohodnoceno
Značka: EWALIA
369 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Doplňkové krmivo pro psy a ostatní domácí mazlíčky na podporu celkové pohody, podporu funkcí a dobrého stavu kardiovaskulárního systému. Vhodné pro starší zvířata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro psy a ostatní domácí mazlíčky na podporu celkové pohody, podporu funkcí a dobrého stavu kardiovaskulárního systému. Vhodné pro starší zvířata. 

  • Vyvážené složení směsi bylin v tekuté formě bez chemické konzervace, aditiv a přidaného cukru.
  • Použití bylin ve farmaceutické kvalitě.
  • Citlivé zpracování přizpůsobené každé bylinné směsi.
  • Vysoká biologická dostupnost účinných látek z bylin ve výluhu.
  • Snadné dávkování.

Unikátní receptura a vyvážená bylinná směs je založena na tradičních znalostech a vyvinutá týmem odborníků na základě aktuálních vědeckých poznatků s vynikající zpětnou vazbou od zákazníků.
Byliny jsou používány v inovativní formě čistých bylinných směsí v kapalné podobě bez přísad. U standardních komerčních směsí sušených bylin je využití bylin omezeno na poměrně krátký proces trávení. To vede ke ztrátě základních účinných látek. Naproti tomu jsou rozpustné složky bylinných výluhů EWALIA absorbovány přímo a mohou poskytnout okamžitý účinek a využívat veškeré účinné látky z bylin.

Složení: voda, hloh, kořen eleuterokoku, ginkgo, řebříček, heřmánek, kořen smetanky lékařské, extrakt z červené řepy.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám nedovolují informovat o účincích bylin na organismus, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, ačkoliv se byliny používají stovky let a pomohly miliónům zvířat a lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék, registrovaný farmaceutickou firmou. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Povolená Zdravotní tvrzení týkající se léčivých rostlin v extraktu, ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold seznam): 

Hloh jednosemenný: normální činnost srdce – cévní systém, transport kyslíku, oběh, funkce nervové a oběhové soustavy, normální činnost srdce - transport kyslíku – cévní systém, oběh.
Kořen eleuterokoku: krevní oběh, přirozená obranyschopnost – imunitní systém, krevní tlak, adaptogen, normální dýchání.
Ginko biloba: krevní oběh – mozek, paměť, duševní rovnováha, mikrocirkulace krevního systému, kognitivní funkce, antioxidant, krevní oběh – mozek, fyzické a duševní zdraví, oběhový systém, metabolismus cholesterolu, Periférní oběhový systém - oči – slyšení, normální činnost mozku.
Řebříček obecný: normální činnost cévní soustavy.
Heřmánek: normální trávení, duševní pohoda – relaxace, normální funkce dýchacího systému, antioxidant, normální trávení, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, kognitivní  a duševní zdraví, pozitivní nálada - relaxace – spánek.
Kořen smetanky lékařské: normální trávení, prebiotikum, antioxidant, působí protizánětlivě.

Analytické složky: vlhkost 98 %, hrubý protein 0,5 %, hrubý tuk 0,4, anorganické látky 0,6 %, hrubá vláknina 0,5 %, sodík 0,004 %.

Doporučené dávkování: podle váhy zvířete 
Běžná dávka: jednou denně:
do 5 kg živé váhy: 10 ml
do 20 kg: 30 ml
více než 20 kg: 40 ml.

Zvýšená dávka: dvakrát až třikrát denně výše uvedená dávka. K dosažení optimálního účinku by měl být extrakt podáván delší časové období, minimálně po dobu 3 týdnů.

Doporučení: U citlivých zvířat dávku navyšujte postupně.

Skladujte v chladu a temnu. Po otevření rychle spotřebujte.