Ewalia - Žaludeční extrakt pro psy 0,5 l (Gastro care, Magensaft)

Neohodnoceno
Značka: EWALIA
369 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Doplňkové krmivo pro psy a ostatní domácí mazlíčky na podporu celkové pohody, má pozitivní účinky na obranyschopnost žaludeční sliznice. Doporučuje se na podporu dlouhodobých žaludečních problémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro psy a ostatní domácí mazlíčky na podporu celkové pohody, má pozitivní účinky na obranyschopnost žaludeční sliznice. Doporučuje se na podporu dlouhodobých žaludečních problémů.  

  • Vyvážené složení směsi bylin v tekuté formě bez chemické konzervace, aditiv a přidaného cukru.
  • Použití bylin ve farmaceutické kvalitě.
  • Citlivé zpracování přizpůsobené každé bylinné směsi.
  • Vysoká biologická dostupnost účinných látek z bylin ve výluhu.
  • Snadné dávkování.

Unikátní receptura a vyvážená bylinná směs je založena na tradičních znalostech a vyvinutá týmem odborníků na základě aktuálních vědeckých poznatků s vynikající zpětnou vazbou od zákazníků.
Byliny jsou používány v inovativní formě čistých bylinných směsí v kapalné podobě bez přísad. U standardních komerčních směsí sušených bylin je využití bylin omezeno na poměrně krátký proces trávení. To vede ke ztrátě základních účinných látek. Naproti tomu jsou rozpustné složky bylinných výluhů EWALIA absorbovány přímo a mohou poskytnout okamžitý účinek a využívat veškeré účinné látky z bylin.

Složení: voda, kořen lékořice, proskurník lékařský, heřmánek, levandule, ořechové listy, řebříček, rozrazil, extrakt z červené řepy.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám nedovolují informovat o účincích bylin na organismus, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, ačkoliv se byliny používají stovky let a pomohly miliónům zvířat a lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Povolená Zdravotní tvrzení týkající se léčivých rostlin v extraktu, ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold seznam): 

Kořen lékořice: normální trávení, energie, imunitní systém – antioxidant.
Proskurník lékařský: normální trávení a činnost střev, antibakteriální aktivita.
Heřmánek: normální trávení, antioxidant, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, metabolismus lipidů.
Levandule: normální trávení -relaxace, normální trávení a činnost jater – relaxace.
Listy ořešáku: normální činnost gastrointestinálního traktu a střev, funkce střevního traktu (pravidelnost), přirozená obranyschopnost – odolnost, normální činnost ledvin, hladina lipidů v krvi - metabolismus lipidů, antioxidant.
Řebříček obecný: normální trávení, normální funkce žlučníku, normální funkce močové soustavy, cévní soustavy, normální funkce dýchacího systému, normální stav pokožky, normální trávení, metabolismus tuků - cholesterol v krvi - kontrola tělesné hmotnosti.
Rozrazil lékařský: metabolismus lipidů, hladina cholesterolu v krvi, normální činnost jater, normální funkce dýchacího systému, normální činnost ledvin a močového měchýře, relaxace – spánek, normální stav pokožky, hojení ran.

Analytické složky: vlhkost 98 %, hrubý protein 0,5 %, hrubý tuk 0,4, anorganické látky 0,6 %, hrubá vláknina 0,5 %, sodík 0,004 %.

Doporučené dávkování: podle váhy zvířete 
Běžná dávka: jednou denně:
do 5 kg živé váhy: 10 ml
do 20 kg: 30 ml
více než 20 kg: 40 ml.

Zvýšená dávka: dvakrát až třikrát denně výše uvedená dávka. K dosažení optimálního účinku by měl být extrakt podáván delší časové období, minimálně po dobu 3 týdnů.

Doporučení: U citlivých zvířat dávku navyšujte postupně.

Skladujte v chladu a temnu. Po otevření rychle spotřebujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÉ EXTRAKTY EWALIA
Záruka: dle data spotřeby