FORESTO 38 OBOJEK PRO KOČKY A MALÉ PSY

Neohodnoceno
Značka: WEBER MLÝN
745 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chraňte Vašeho psa a kočku před parazity po celou teplou sezónu. Foresto obojek pro kočky a psy působí po celých 8 měsíců. Chrání Vašeho psa a kočku tím, že hubí blechy a klíšťata, ale rovněž klíšťata odpuzuje dříve, než se přisají. Obojek tak předchází onemocněním, která tito parazité mohou přenášet. Patentovaná technologie řízeného uvolňování zajišťuje trvale nízkou dávku účinných látek. Obojek je voděodolný, takže se nemusíte obávat znehodnocení, když Váš pes dostane během procházky chuť na přírodní koupel. Určeno pro kočky a malé psy o váze do 8 kg, pro koťata od 11. týdne a štěňata od 8. týdne věku.Hlavní vlastnosti:

odpuzuje a hubí klíšťata pouhým dotykem – klíště se nemusí přisát a přesto zahyne

působí jako prevence i jako léčba zablešení po dobu až 8 měsíců

hubí i vývojová stádia blech v okolí zvířete

léčba napadení všenkami u psů

voděodolný, bez zápachu

bezpečnostní pojistkaPoužití:Při nákupu obojku se řiďte váhou psa, nikoli obvodem krku. To znamená, že pokud má pes například 8,5 kg, je nutné koupit větší velikost a obojek zkrátit. Obojek je určen ke stálému nošení. Při správném nasazení lze pod obojek vsunout 2 prsty. Obojek musí být stále nasazen po ochrannou dobu 8 měsíců. Délku obojku 38 cm je možné zkrátit podle potřeby.

Foresto obojek pro kočky a psy je opatřen bezpečnostní pojistkou. V případě, že dojde k zachycení kočky, což je velmi nepravděpodobné, pojistka obojek uvolní.

Složení: Účinná látka: Imidaclopridum, Flumethrinum.VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: