NOVINKY

Rozšiřujeme nabídku o další značku - Primodrial

Krmiva Primordial v balení 2 kg a 12 kg!

To nejlepší z Itálie pro Vaše mazlíčky.

178873941_586860616041717_8480551782063827275_n

Kompletní vysoce stravitelná bezobilná krmiva bohatá na bílkoviny vysoké biologické hodnoty.

Vybere si i největší gurmán:

Kuře a mořské ryby

Pstruh a kachna

Kuře a losos

Tuňák a jehně

Buvol a makrela

Jelen a krůta

Nabízíme cenově zvýhodněné dvojbalení. Všechna výhodná balení naleznete zde.

Nová značka v nabídce - Nutra Gold

ewzLLMgw

Nutra Gold Breeder Bag 20kg

Vynikající chovatelské balení s kuřecím masem a rýží. Receptura je ALL LIVE STAGES vhodná pro všechna plemena ve všech věkových fázích. MADE IN USA

Breeder Bag je kompletní chovatelské balení pro všechna plemena všeho věku. Krmivo je vyráběno na nejmodernější extrudační lince, která je schopna do krmiva dostat 20% podíl čerstvého masa. Obsah chondroitinu a glukosaminu pro zdravé a pružné klouby je samozřejmostí. Velmi kvalitní krmivo za přijatelnou cenu.

Složení:
Kuřecí maso 20%, kuřecí moučka 24%, rýžová mouka 18%, mletá kukuřice, kukuřičný lepek, kuřecí tuk (konzervován směsí tokoferolů), čerstvá vejce, řepná dužina, lněné semínko, drůbeží vnitřnosti, sušené pivovarské kvasnice, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, kompletní vitamíny a minerální látky.

Deklarované jakostní znaky:
Protein 30%, tuk 20%, popelovina 5,5%, vláknina 3%, vlhkost 10%, vápník 1%, fosfor 0,8%, omega 6 - 3,3%, omega 3 - 0,5%, vitamin A 10000 IU/kg, vitamin D 750 IU/kg, vitamin E 75 mg/kg, měď 28 mg/kg, selen 0,2 mg/kg, glukosamin hydrochlorid 300 mg/kg, chondroitin sulfat 100 mg/kg.

 

Nabízíme cenově zvýhodněné dvojbalení. Všechna výhodná balení naleznete zde.

Chovatelský program

mum_with_pups

 

CHOVATELSKÝ PROGRAM PREMIL CZ

Jako chovatelé víme, jaké starosti chov obnáší a tak chceme ostatním chovatelům nabídnout určitou výhodu v podobě výrazné slevy na krmivo PREMIL. Připravili jsme Chovatelský program, určený pro registrované chovatele psů a koček s PP. Nabízíme možnost nákupu krmiva za velkoobchodní cenu při pravidelném odběru a podporu při odchovu štěňat a koťat v podobě pytle krmiva zdarma ke každému vrhu.

Účastníkem chovatelského programu se může stát každý chovatel psů a koček. Zašlete nám kopii registrační karty Vaší CHS, zaregistrujte se v e-shopu Něco pro psa a potom už jen nakupujete výhodně krmiva PREMIL v minimálním smluvním množství.

Krmivo zakoupené v rámci Chovatelského programu PREMIL CZ slouží pouze pro potřeby konkrétního registrovaného chovatele a není určeno k dalšímu prodeji.

K ukončení poskytování chovatelských výhod může dojít na základě žádosti chovatele nebo vypovězením ze strany Premil CZ na základě nedodržení podmínek Chovatelského programu.

Výhody Chovatelského programu:

 • Nákup krmiv PREMIL se slevou 20 %.

 • Ke každému novému vrhu obdrží registrovaný chovatel velké balení krmiva zdarma (nutno odebrat krmivo v hodnotě min. 10 000 Kč).

 • Pro nové majitele štěňat a koťat obdrží registrovaný chovatel slevový kupón na nákup krmiv Premil a vzorky krmiva zdarma.

 • Registrovaný chovatel má možnost zakoupit balíčky pro štěňata a koťata za zvýhodněnou cenu.

 • Doprava zdarma.

 Podmínky Chovatelského programu:

 • Na první nákup po registraci se vztahuje sleva 20 % na krmivo PREMIL bez ohledu na výši objednávky.

 • Pro zachování chovatelských výhod je nutno za každé 3 měsíce od registrace nakoupit krmivo v celkové hodnotě nad 5000 Kč.

 • Pro uplatnění nároku na velký pytel granulí a slevových kupónů pro nové majitele štěňat a koťat je nutné zaslat kopii zápisu vrhu na e-mail:info@necopropsa.cz 

  

CHOVATELSKÝ PROGRAM BODREEK

Účastníkem chovatelského programu se může stát každý chovatel psů a koček. Zašlete nám kopii registrační karty Vaší CHS, zaregistrujte se v e-shopu Něco pro psa a potom už jen nakupujete výhodně krmiva BODREEK v minimálním smluvním množství.

Krmivo zakoupené v rámci Chovatelského programu BODREEK slouží pouze pro potřeby konkrétního registrovaného chovatele a není určeno k dalšímu prodeji.

K ukončení poskytování chovatelských výhod může dojít na základě žádosti chovatele nebo vypovězením ze strany Něco pro psa na základě nedodržení podmínek Chovatelského programu.

Výhody Chovatelského programu:

 • Nákup krmiv BODREEK se slevou 10 %.

 • Pro nové majitele štěňat a koťat obdrží registrovaný chovatel slevový kupón na nákup krmiv BODREEK.

 • Doprava zdarma.

 Podmínky Chovatelského programu:

 • Na první nákup po registraci se vztahuje sleva 10 % na krmivo BODREEK bez ohledu na výši objednávky.

 • Pro zachování chovatelských výhod je nutno za každé 3 měsíce od registrace nakoupit krmivo v celkové hodnotě nad 5000 Kč.

Věrnostní program

ba_v__rnost_def

Celkový objem všech nákupů v e shopu přesáhl 5 000, Kč - sleva na celý sortiment Premil ve výši 5%

Celkový objem všech nákupů v e shopu přesáhl 25 000, Kč - sleva na celý sortiment Premil ve výši 7%

Celkový objem všech nákupů v e shopu přesáhl 45 000, Kč - sleva na celý sortiment Premil ve výši 10%

Celkový objem všech nákupů v e shopu přesáhl 60 000, Kč - sleva na celý sortiment Premil ve výši 15%

Věrnostní sleva se nastavuje automaticky podle objemu Vašich nákupů. Do celkového objemu se započítává všechno zakoupené zboží, věrnostní sleva je však pouze na produkty Premil. Na ostatní zboží se vztahují všechny ostatní slevy mimo věrnostní (akce atd.). Slevy se zákazníkům sčítají, takže výsledná sleva může být velice zajímavá)

Aby se mohly Vaše nákupy sčítat je nutné se registrovat (tlačítko přihlášení vpravo nahoře nad košíkem). Registrovaní zákazníci nemusí vyplňovat stále dokola identifikační údaje. Registrace slouží pouze pro přiřazení slevy konkrétnímu zákazníkovi. Propagační či jinak obtěžující e-maily neposíláme. Aby systém e-shopu rozpoznal jakou máte nastavenu slevu, je nutno se PŘIHLÁSIT.

Dotazy zasílejte na info@necopropsa.cz

Hledáme prodejce PREMIL

Premil GENERICKI LOGO CZ

Krmivo PREMIL dovážíme přímo od výrobce a zájemcům z řad obchodníků můžeme nabídnout velmi zajímavé velkoobchodní podmínky. Výrobce, stejně jako my, funguje jako rodinná firma s důrazem na kvalitu dodávaných produktů a služeb a se zaměřením na potřeby jak domácích mazlíčků, tak i jejich majitelů. Ke všemu co se týče produktů PREMIL přistupujeme spíše z pohledu chovatelů než prodejců. A to nás odlišuje od velkých komerčních distributorů.

Výhody spolupráce s PREMIL CZ

 • Vzhledem k přímému dovozu od výrobce se cesta výrobku zkracuje na VÝROBCE-DISTRIBUTOR-PRODEJCE-ZÁKAZNÍK. Je vynechán velkoobchodník, což znamená nižší ceny produktů a vyšší marži pro prodejce.
 •  Velkoobchodní cena pro všechny. VO cenu u nás mají všichni stejnou. To zajišťuje rovnost na trhu a předchází tomu, aby někteří obchodníci nastavili nižší ceny, což by tlačilo na cenu maloobchodní. VO cena není závislá na množství odebraného zboží. První nákup za VO je bez množstevního limitu, nicméně pro udržení VO výhod nutno minimálně každé 3 měsíce jednorázově nakoupit krmivo v hodnotě nad 20 000 Kč.
 • Cena dopravy.  Doprava je zajišťována smluvním přepravcem a její cena je odvislá od množství a vzdálenosti místa určení. Při odběru menšího množství do cca 1300 kg je možno se domluvit na zajištění dopravy naší dodávkou.
 • Termín dodání je 3-5 pracovních dnů.
 • Platební metody:

​               První tři objednávky platba předem na účet č.ú 1351620003/2700

               Při pravidelných odběrech na fakturu se splatností 14 dnů. Při nedodržení splatnosti následující fakturace na účet.

 • Vynikající poměr cena/výkon.  Krmivem PREMIL sami krmíme a z tohoto důvodu nabízíme, dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí, kvalitní krmivo a snažíme se ho prodávat za zajímavou a rozumnou cenu.  Všechno děláme pro spokojenost psů a koček a jsme si vědomi toho, že když se bude dařit vám a budete spokojení, bude to stejné platit i pro nás. Proto nám velmi záleží na oboustranně výhodné spolupráci.

​​

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@necopropsa.cz nebo na mobil +420 776 554 005.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení