Hledáme prodejce PREMIL

Premil GENERICKI LOGO CZ

Krmivo PREMIL dovážíme přímo od výrobce a zájemcům z řad obchodníků můžeme nabídnout velmi zajímavé velkoobchodní podmínky. Výrobce, stejně jako my, funguje jako rodinná firma s důrazem na kvalitu dodávaných produktů a služeb a se zaměřením na potřeby jak domácích mazlíčků, tak i jejich majitelů. Ke všemu co se týče produktů PREMIL přistupujeme spíše z pohledu chovatelů než prodejců. A to nás odlišuje od velkých komerčních distributorů.

Výhody spolupráce s PREMIL CZ

  • Vzhledem k přímému dovozu od výrobce se cesta výrobku zkracuje na VÝROBCE-DISTRIBUTOR-PRODEJCE-ZÁKAZNÍK. Je vynechán velkoobchodník, což znamená nižší ceny produktů a vyšší marži pro prodejce.
  •  Velkoobchodní cena pro všechny. VO cenu u nás mají všichni stejnou. To zajišťuje rovnost na trhu a předchází tomu, aby někteří obchodníci nastavili nižší ceny, což by tlačilo na cenu maloobchodní. VO cena není závislá na množství odebraného zboží. První nákup za VO je bez množstevního limitu, nicméně pro udržení VO výhod nutno minimálně každé 3 měsíce jednorázově nakoupit krmivo v hodnotě nad 20 000 Kč.
  • Cena dopravy.  Doprava je zajišťována smluvním přepravcem a její cena je odvislá od množství a vzdálenosti místa určení. Při odběru menšího množství do cca 1300 kg je možno se domluvit na zajištění dopravy naší dodávkou.
  • Termín dodání je 3-5 pracovních dnů.
  • Platební metody:

​               První tři objednávky platba předem na účet č.ú 1351620003/2700

               Při pravidelných odběrech na fakturu se splatností 14 dnů. Při nedodržení splatnosti následující fakturace na účet.

  • Vynikající poměr cena/výkon.  Krmivem PREMIL sami krmíme a z tohoto důvodu nabízíme, dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí, kvalitní krmivo a snažíme se ho prodávat za zajímavou a rozumnou cenu.  Všechno děláme pro spokojenost psů a koček a jsme si vědomi toho, že když se bude dařit vám a budete spokojení, bude to stejné platit i pro nás. Proto nám velmi záleží na oboustranně výhodné spolupráci.

​​

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@necopropsa.cz nebo na mobil +420 776 554 005.