Necon Salmoil č. 1 s olivovým olejem (zaměřeno na podporu funkce ledvin)

Novinka
Neohodnoceno
Značka: NECON
450 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Inovativní receptura nabitá vybranými přírodními zdroji Omega 3 mastných kyselin. Čistý norský lososový olej z certifikovaných zdrojů, olivový olej s obsahem polyfenolů (protizánětlivé a antioxidační účinky), vitamín E, betakaroten a exkluzivní směs rostlinných výtažků z rozmarýnu, kurkumy, citrusů a hřebíčku. Receptura zaměřená na podporu funkce ledvin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Inovativní receptura nabitá vybranými přírodními zdroji Omega 3 mastných kyselin. Čistý norský lososový olej z certifikovaných udržitelných  zdrojů, olivový olej s obsahem polyfenolů (protizánětlivé a antioxidační účinky), vitamín E, betakaroten a exkluzivní směs rostlinných výtažků z rozmarýnu, kurkumy, citrusů a hřebíčku. 

Omega 3 mastné kyseliny mají prokazatelný vliv na zdraví kůže a srsti psů i koček (atopická dermatitida a jiná kožní onemocnění), pomáhají udržet a zlepšit fyziologické funkce kloubů a podporují normální funkci ledvin tím, že je chrání před oxidativním stresem způsobenými volnými radikály. Přispívají ke zlepšení kognitivních výkonů zvířat jakéhokoliv věku. Díky extrémní chutnosti lze Salmoil použít k ochucení krmiva krmiva pro mlsné a nežravé psy a kočky a zvířata v rekonvalescenci.

Unikátní směs účinných složek receptury Salmoil č. 1 napomáhá

• k udržení zdravé srsti a kůže
• k omezení buněčného oxidačního stresu
• podporuje dobrou funkci kloubů a ledvin jejich ochranou před volnými radikály

 

Salmoil neobsahuje syntetické konzervanty, barviva a konzervanty. Trvanlivost je zaručena použitím přírodních tokoferolových extraktů z rozmarýnu a zeleného čaje.

Složení: norský lososový olej 90 %, olivový olej 10 %, rozmarýnový extrakt 270 mg/kg. Analytické složky: hrubý tuk 99,00 %, hrubý protein 0,3 %, hrubá vláknina 0,1 %, anorganické látky 0,3 %.

Nutriční aditiva: vitamín E 9000 mg/kg, beta karoten 25 mg/kg, chelátová forma zinku, hydrát glycinu 2,4 g/kg.

Senzorická aditiva: směs rostlinných extraktů 300 mg/kg.

Antioxidanty: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů 1 g/kg.

Dávkování: podávejte v množství uvedeném v tabulce podle hmotnosti vašeho domácího mazlíčka. Výrobek je určený pouze pro zvířata.

Hmotnost psa v kg 5 10 15 20 30 40 50
Počet lžic/den 1 1,5 2 2,5 3,5 4,5 5
dávkování pro kočky 1 lžíce denně

 

Uchovávejte při pokojové teplotě (20 - 25 ° C), mimo přímý dosah slunečního záření nebo zdrojů tepla.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVÉ OLEJE A DOPLŇKY STRAVY
Záruka: dle data spotřeby