Střední psi

Vodítka pro střední psy nejsou učena pro labradory, teriéry typu bull a podobná velká či silná plemena, pro ně prosím vybírejte z kategorie Velcí psi - karabiny v kategorii velcí psi mají vyšší pevnost! 

Vodítka pro střední psy (velikosti bígl, kokršpaněl a podobně) vyrábíme z luxusního hladkého a hedvábně lesklého plochého polypropylénového lana v mnoha krásných barvách a barevných kombinacích. Materiál je vyroben v EU, je netoxický s certifikátem OEKO-TEX®, je trvanlivý a odolný vůči vlhkosti a plísním.

Povrch lana je hedvábně hladký, jemný, nezařezává se do ruky. Nepoužíváme svařované spoje ani plastové spojky, veškeré spoje jsou ručně zaplétané. Vodítka jsou velice elegantní, lehká, pevná, rychle schnou a při zašpinění se dají snadno vyprat (ideálně v ruce při teplotě vody 30 °C).

Pro menší a lehčí psy jsou určená vodítka z lan o šířce 13 mm (průměr 8 mm), na výběr je kvalitní kování (karabiny, kroužky) v několika barvách, s velikostí a pevností přizpůsobenou velikosti středních pejsků. Podle svého vkusu si můžete nakombinovat desítky barev lan s kováním v barvě stříbrné (pochromovaný kov), černé, zlaté (mosaz), duhové a v barvě červeného zlata. Nosnost karabin (pevnost při přetržení) je 70 kg.

Pro silnější a těžší, případně tahající psy středních plemen jsou určená vodítka z lan o šířce 17 mm (průměr 12 mm), na výběr je kvalitní kování (karabiny, kroužky) v několika barvách, s velikostí a pevností přizpůsobenou velikosti středních pejsků. Podle svého vkusu si můžete nakombinovat desítky barev lan s kováním v barvě stříbrné (pochromovaný kov), černé, zlaté (mosaz), duhové a v barvě červeného zlata. Nosnost karabin (pevnost při přetržení) je 95 kg.

Barevnice lan o šířce 13 mm (průměr 8 mm) - vhodné pro menší plemena

Barevnice 8 mm s texty_fin

Barevnice lan o šířce 17 mm (průměr 12 mm)

Barevnice 12 mm s texty_fin

12 položek celkem