Obří psi

Vodítka pro obří těžké psy (kavkazan, středoasiat, tosa inu, bullmastif atd.) vyrábíme z luxusního hladkého a hedvábně lesklého plochého polypropylénového lana v mnoha krásných barvách a barevných kombinacích. Materiál je vyroben v EU, je netoxický s certifikátem OEKO-TEX®, je trvanlivý a odolný vůči vlhkosti a plísním.

Povrch lana je hedvábně hladký, jemný, nezařezává se do ruky. Nepoužíváme svařované spoje ani plastové spojky, veškeré spoje jsou ručně zaplétané. Vodítka jsou velice elegantní, lehká, pevná, rychle schnou a při zašpinění se dají snadno vyprat (ideálně v ruce při teplotě vody 30 °C).

Pro obří psy jsou určená vodítka z lan o šířce 17 mm (průměr 12 mm), na výběr je kvalitní kování (karabiny, kroužky) v několika barvách, s velikostí a pevností přizpůsobenou velikosti obřích psů. Podle svého vkusu si můžete nakombinovat desítky barev lan s kováním v barvě stříbrné (nerezová ocel či hliník), modré, černé, a červené (hliník s barevnou povrchovou úpravou). Kroužky u vodítek jsou vždy z nerezu, nezávisle na barvě karabiny. Nosnost karabin (pevnost při přetržení) je 300 až 500 kg podle materiálu karabiny.

obří otočené def  lano velké

Vzorník barev lan pro velké psy:

Barevnice 12 mm s texty_fin