Necon Salmoil č. 2 s mořským krillem (zaměřeno na podporu zdraví střev)

Novinka
Neohodnoceno
Značka: NECON
480 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Inovativní receptura nabitá vybranými přírodními zdroji Omega 3 mastných kyselin. Čistý norský lososový olej z certifikovaných zdrojů a mořský krill jako dvojí zdroj omega 3 mastných kyselin s vysokou účinností a biologickou dostupností, vitamín E, rostlinné polyfenoly s významnými protizánětlivými a antioxidačními účinky, vitamín E a exkluzivní směs rostlinných výtažků z rozmarýnu, kurkumy, citrusů a hřebíčku. Receptura zaměřená na podporupřirozené střevní mikroflóry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Inovativní receptura nabitá vybranými přírodními zdroji Omega 3 mastných kyselin. Čistý norský lososový olej z certifikovaných zdrojů a mořský krill jako dvojí zdroj omega 3 mastných kyselin s vysokou účinností a biologickou dostupností, vitamín E, rostlinné polyfenoly s významnými protizánětlivými a antioxidačními účinky, vitamín E a exkluzivní směs rostlinných výtažků z rozmarýnu, kurkumy, citrusů a hřebíčku s významnou antioxidační aktivitou. Unikátní složení významně přispívá k dobrému stavu střevní mikroflóry. Obsažené vybrané kmeny kvasinek mají imunomodulační aktivitu ve střevním traktu, podporují růst přirozené střevní mikroflóry a produkci mastných kyselin s krátkým řetězcem - SCFA, které jsou produkovány prospěšnými střevními bakteriemi. SCFA snižují riziko vzniku různých zánětlivých onemocnění, přispívají ke snížení rizika rozvoje cukrovky, obezity, kardiovaskulárních a dalších onemocnění.

Omega 3 mastné kyseliny mají prokazatelný vliv na zdraví kůže a srsti psů i koček (atopická dermatitida a jiná kožní onemocnění), pomáhají udržet a zlepšit fyziologické funkce kloubů a podporují normální funkci ledvin tím, že je chrání před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály. Přispívá ke zlepšení kognitivních výkonů zvířat jakéhokoliv věku. Díky extrémní chutnosti lze Salmoil použít k ochucení krmiva krmiva pro mlsné a nežravé psy a kočky a zvířata v rekonvalescenci.

Unikátní směs účinných složek receptury salmoil č. 2 napomáhá

• k udržení zdravé srsti a kůže
• k omezení buněčného oxidačního stresu
• podporuje dobrý stav střevní mikroflóry

Doporučuje se jako podpora střevní mikroflóry při změně krmiva, v období zvýšené aktivitu  a stresu.

Salmoil neobsahuje syntetické konzervanty, barviva a konzervanty. Trvanlivost je zaručena použitím přírodních tokoferolových extraktů z rozmarýnu a zeleného čaje.

 

Složení: norský lososový olej 87 %, mořský krill 5 %, FOS s krátkým řetězcem 1 %, sušené vybrané kmeny kvasinek 0,8 %, rostlinné polyfenoly z hydrolyzované lignocelulózy 0,2 %, rozmarýnový extrakt 270 mg/kg.

Analytické složky: hrubý tuk 96,00 %, hrubý protein 2,5 %, hrubá vláknina 0,5 %, anorganické látky 1,0 %.

Nutriční aditiva: vitamín E 9000 mg/kg.

Senzorická aditiva: směs rostlinných extraktů 300 mg/kg.

Antioxidanty: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů 1 g/kg.

Dávkování: podávejte v množství uvedeném v tabulce podle hmotnosti vašeho domácího mazlíčka. Výrobek je určený pouze pro zvířata.

Hmotnost psa v kg 5 10 15 20 30 40 50
Počet lžic/den 1 1,5 2 2,5 3,5 4,5 5
dávkování pro kočky 1 lžíce denně

 

Uchovávejte při pokojové teplotě (20 - 25 ° C), mimo přímý dosah slunečního záření nebo zdrojů tepla.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVÉ OLEJE A DOPLŇKY STRAVY
Záruka: dle data spotřeby