Necon Salmoil č. 3 s lněným olejem (100 % vegan)

Neohodnoceno
Značka: NECON
500 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Inovativní receptura nabitá vybranými přírodními zdroji Omega 3 mastných kyselin čistě rostlinného původu - ze lněného oleje a mořské řasy. Vhodné pro psy alergické na živočišné proteiny.  Ultra čistý lněný olej bohatý na alfa linolenovou kyselinu (ALA - omega 3 mastná kyselina), mořská řasa Schizochytrium, bohatá na DHA (omega 3 mastná kyselina), betakaroten, vitamín E a exkluzivní směs rostlinných výtažků z rozmarýnu, kurkumy, citrusů a hřebíčku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Inovativní receptura nabitá vybranými přírodními zdroji Omega 3 mastných kyselin čistě rostlinného původu. Vhodné pro psy alergické na živočišné proteiny. Ultra čistý lněný olej bohatý na alfa linolenovou kyselinu (ALA - omega 3 mastná kyselina), mořská řasa Schizochytrium, bohatá na DHA (omega 3 mastná kyselina s dlouhým řetězcem), betakaroten, vitamín E a exkluzivní směs rostlinných výtažků z rozmarýnu, kurkumy, citrusů a hřebíčku na podporu zdraví psů a koček.

 

Omega 3 mastné kyseliny mají prokazatelný vliv veškeré procesy v organizmu na buněčné úrovni, významně působí na zdraví kůže a srsti psů i koček (preventivně a jako podpůrný prostředek při atopické dermatitidě a jiných kožních onemocněních), pomáhají udržet a zlepšit fyziologické funkce kloubů a podporují normální funkci ledvin tím, že je chrání před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály. Přispívá ke zlepšení kognitivních výkonů zvířat jakéhokoliv věku. Díky extrémní chutnosti lze Salmoil použít k ochucení krmiva krmiva pro mlsné a nežravé psy a kočky a zvířata v rekonvalescenci.

Unikátní směs účinných složek receptury salmoil č. 2 napomáhá

• k udržení zdravé srsti a kůže (preventivně i při kožních potížích včetně atopické dermatitidy)
• k omezení buněčného oxidačního stresu a uplatňuje se při regulaci chronických zánětů
• pro lesklou srst bez šupin, lupů, lámavosti a vypadávání srsti

Salmoil neobsahuje syntetické konzervanty, barviva a konzervanty. Trvanlivost je zaručena použitím přírodních tokoferolových extraktů z rozmarýnu a zeleného čaje.

Složení: lněný olej 90 %, sušená mořská řasa Schizochytrium 5 %, FOS s krátkým řetězcem 1 %, sušené vybrané kmeny kvasinek 0,8 %, rostlinné polyfenoly z hydrolyzované lignocelulózy 0,2 %, rozmarýnový extrakt 270 mg/kg.

Analytické složky: hrubý tuk 97,00 %, hrubý protein 1,5 %, hrubá vláknina 0,5 %, anorganické látky 1,0 %.

Nutriční aditiva: vitamín E 9000 mg/kg, betakaroten 25 mg/kg.

Senzorická aditiva: směs rostlinných extraktů 300 mg/kg.

Antioxidanty: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů 1 g/kg.

Dávkování: podávejte v množství uvedeném v tabulce podle hmotnosti vašeho domácího mazlíčka. Výrobek je určený pouze pro zvířata.

Hmotnost psa v kg 5 10 15 20 30 40 50
Počet lžic/den 1 1,5 2 2,5 3,5 4,5 5
Dávkování pro kočky 1 lžíce denně

 

Uchovávejte při pokojové teplotě (20 - 25 ° C), mimo přímý dosah slunečního záření nebo zdrojů tepla.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVÉ OLEJE A DOPLŇKY STRAVY
Záruka: dle data spotřeby