Red Beast - nosič misek pro štěňata středních a větších plemen

Neohodnoceno
Značka: RED BEAST
ZDARMA
Misky2
2 599 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Český výrobek! Nosič misek pro individuální krmení 6 štěňat + dvě sady nerezových misek. Doprava ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosič misek je určen pro štěňata středních a větších plemen. Výrobek je vyroben v ČR ze zdravotně nezávadného termoplastického kopolymeru ABS s vysoce lesklou povrchovou úpravou a ochrannou fólií na povrchu výrobku. Materiál je odolný vůči mechanickému poškození, je tuhý, houževnatý, odolný nízkým i vysokým teplotám (od -40 až do +85° C). Povrchová úprava zajišťuje vysoký lesk a zvýšenou odolnost vůči poškrábání a UV záření. Nosič se velmi snadno udržuje v čistotě běžným opláchnutím teplou vodou.

Velikost nosiče misek je cca 67 cm x 42 cm a jeho výška je 15,5 cm. Nosič umožňuje současné individuální krmení až 6 štěňat. Součástí balení jsou 2 sady nerezových misek, tj. celkem 12 ks misek průměru 16,5 cm o objemu 0,75 l. Misky je možno umývat v myčce či ručně. Druhá sada misek umožňuje bezproblémové krmení vašich štěňat, zatímco se první sada misek umývá.

Součástí nosiče misek je odnímatelná hliníková úchytka, umožňující manipulaci s nosičem jednou rukou. Úchytka se spojovacím materiálem je připevněna na spodní straně nosiče misek, její instalace je velmi jednoduchá do předvrtaných otvorů. Hmotnost nosiče se šesti miskami je cca 1,9 kg, což umožňuje snadnou manipulovatelnost a přenášení.

Upozornění: před použitím odstraňte ochrannou povrchovou fólii z celého povrchu nosiče misek, namontujte přiloženou úchytku a nosič i nerezové misky umyjte teplou vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: NOSIČ MISEK PRO ŠTĚŇATA A JINÉ MISKY
Záruka: 2 roky