NĚCO PRO PSA

Vodítka vyrábíme z luxusního velmi lehkého, hladkého a hedvábně lesklého plochého PPM lana průměru 12 mm (šiřka 17 mm), 8 mm (šířka 12 mm) a 6 mm (šířka 9 mm). Materiál je vyroben v EU, je netoxický s certifikátem OEKO-TEX®, je trvanlivý a odolný vůči vlhkosti a plísním. Vodítka jsou velice elegantní, zaplétaná, odolná zátěži v tahu. Nepoužíváme svařované spoje ani plastové spojky.

 

Primárně používáme kvalitní karabiny a kroužky z lité mosazi s nejvyšší možnou pevností a odolností proti deformaci, odolné i proti působení slané vody. Mosazná karabina nezamrzne ani v nejkrutějším mrazu. Dále pak je v nabídce kovové kování černé barvy, chromové (stříbrné), duhové, nerez (extra odolné) a červené zlato.

       121189881_396771555050625_7909280029317319770_n     

 

Klasická vodítka jsou dlouhá 1,30 m,  1,50 m a  1,80 m a mají jednu karabinou a jeden kroužek, takže se dají zapnout přes rameno. Jsou určená k vedení jednoho psa na krátko.

          

 

Přepínací vodítka jsou dlouhá 2,20 m, 2,50 m nebo 2,8 m se dvěma karabinami a třemi kroužky k nastavení různých délek. Přepínačky jsou vhodné i k vedení dvou psů zároveň.

   

 

Údržba vodítek

Jak lano, tak kování je vysoce kvalitní a odolné působení vody. Zašpiněné vodítko je jednoduše pratelné ručně či v pračce při teplotě 30°C (bez aviváže, pro praní v pračce doporučujeme použití textilního sáčku, aby se předešlo poškození kovových součástí vodítka či bubnu pračky). Nesušit v sušičce, vodítko rychle schne zavěšené na vzduchu.

NABÍZÍME NESPOČET NÁDHERNÝCH DESIGNŮ. VZORNÍK BAREV JE PŘILOŽEN K DETAILU KAŽDÉHO PRODUKTU.

VYROBÍME JAKÉKOLI VODÍTKO PŘESNĚ DLE VAŠEHO PŘÁNÍ - NA ZAKÁZKU.

VAŠE POŽADAVKY ČI PŘÁNÍ POŠLETE NA E-MAIL info@necopropsa.cz  

Žádné produkty značky NĚCO PRO PSA nebyly nalezeny...