PETER JACKSON & SONS LTD

Luxusní stálobarevné termoizolační deky, vyrobené z polyesterového dutého vlákna. Deky jsou protialergenní, měkké, poskytují skvělou izolaci od chladné podlahy a udrží vašeho mazlíčka v teple a suchu. Povrch deky zůstává suchý, hřejivý a komfortní i v případě nehody, voda je odváděna dospod; proto jsou nenahraditelné pro odchov štěňat, koťat apod., kdy zabraňují podchlazení novorozených mláďat. Deky ocení i inkontinenční zvířata, deky pomáhají proti otlakům (doporučujeme použití ve dvou vrstvách) a v pooperační péči. Deky se snadno udržují praním, materiál je nedráždivý, netoxický. Deky se dají snadno upravit na požadovaný rozměr. Deky nabízíme ve stylových barvách (jednobarevné) a decentních vzorech (pruhy, skotský vzor), které jsou zároveň doplňkem interiéru. Některé vzory jsou vyrobené pouze pro nás v malé sérii. Délka vlasu 2,8 cm

Deky dovážíme od jednoho z největších výrobců veterinárních dek ve Velké Británii. Nabízíme je ve variantě Vetbed a Drybed.

Drybed deky mají na rubu protiskluzovou úpravu, hodí se proto na dlažbu a jiné hladké povrchy, do přepravek apod. Poskytují vynikající tepelnou izolaci a a schopnost odvádět vodu. Deky se snadno udržují, ani po opakovaném praní neztrácejí své vlastnosti. Praní při teplotě 40° C na program „vlna“.

Vetbed deky bez protiskluzové úpravy, s velkou pevností a odolností. Deky poskytují vynikající tepelnou izolaci a schopnost odvádět vodu. Deky se snadno udržují, ani po opakovaném praní neztrácejí své vlastnosti. Praní při teplotě 40 - 60° C

Při praní nepoužíváme aviváž, duté vlákno by se ucpalo a pak by správně "nefungovalo". Osvědčeným postupem je použití likvidátorů pachů - roztok dle doporučeného dávkování přidáme do praní. 

Žádné produkty značky PETER JACKSON & SONS LTD nebyly nalezeny...